Konsept

Konsept

GELECEĞİMİZ KONUSUNDA DUYARLIYIZ

İnsanlığın bugününe ve yarınına ev sahipliği yapan mavi gezegenimiz için sorumluluk duyuyoruz. Bu sorumlulukla Taksim360, çevre duyarlılığı konusunda örnek bir proje olması için özel olarak tasarlandı. Enerji ve su kaynaklarının verimli kullanımı, düşük emisyonlu ürünlerin kullanımı ve geri dönüşüm gibi kriterlerin ön planda tutulduğu Ofis 360, bu ilkelere karşı gösterdiğimiz hassasiyetin kanıtı olarak otopark ve lobi gibi tüm mekân ve sistemlerde LEED GOLD sertifikası yeterliliği sağlıyor.


Taksim 360, daha yaşanılabilir bir çevre yaratma yolunda atılan adımların dünyadaki en nadide örneklerinden biri olarak göze çarpıyor, çevre duyarlılığına sahip işletmelerin sürdürülebilirlik beklentilerini tam olarak karşılarken marka imajına da değer katıyor.

AVRUPA'NIN EN İYİ
KENTSEL YENİLEME PROJESİ

Taksim360; modern yaşamın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı, Taksimin eski yaşam kültüründen kalan izlerini koruyarak hayata geçirildi. Eski İstanbul” denilince akla gelen cumbalı evler, işçiliğiyle hayranlık uyandıran yapılar, tarihi kapılar, kiliseler, yollar, geçmişten kalan tüm binalar özenle restore edildi. Taksim360, İstanbulun en değerli bölgesinin değerine değer kattı, restorasyon vizyonu, şehir yaşamına tam entegre mimari anlayışı ve barındırdığı sosyal olanaklarla Avrupanın En İyi Kentsel Yenileme Projesi Ödülü”ne layık görüldü.

İSTANBUL’LA İLGİLİ SEVDİĞİNİZ NE VARSA TAKSİM360’TA

Burada mağazalar, restoranlar, kafeler, eğlence mekânları ve butiklerin de bulunduğu 148 adet ticari ünite bulunuyor. Evinizin hemen yanı başında dünyaca ünlü markaların mağazalarından ve butik dükkânlardan alışveriş yapabilir, dilerseniz kısa bir yürüyüş ile Nişantaşı, Tünel, Galata gibi moda dünyasının kilit noktalarında eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Taksim360ta lezzet turuna da çıkabilirsiniz. Attığınız her adım sizi dünyanın önde gelen lezzetlerinin sunulduğu restoranlara, müzelere veya çeşitli sanat galerilerine götürüyor. Çünkü sanat dünyası ve sosyal yaşamın merkezinde, hayatın en canlı olduğu noktadasınız. İstanbulun kalbinde, Taksim360tasınız…

SANATSEVERLERİN VE SOSYALLEŞMEK İSTEYENLERİN BULUŞMA NOKTASI

Yaşadığı şehirden ilham almak, onunla bütünleşmek ve eğlenmek isteyenlerdenseniz, Taksim360 sizin eviniz… Günün her saati capcanlı olan Taksim360’ın sokakları, mimari ve tarihî dokularıyla benzersiz bir alışveriş ve zengin bir sosyal yaşam deneyimi sunuyor. Ayrıca burada ses getiren etkinliklere ev sahipliği yapacak bir de konser alanı bulunuyor.

Taksim360’ın sadece içi değil, dışı da sanatla dolu…

Koç Arter, İstanbul Modern, AKM, CRR ve Akbank Sanat Galerisi gibi şehrin en önemli kültür-sanat mekânları, Taksim 360a sadece birkaç adım mesafede yer alıyor. Taksim360 sakinleri, aracına hiç binmeden sadece yürüyerek bile bu mekânlara ulaşabiliyor.

TAKSİM360’IN TADI DAMAĞINIZDA KALACAK

Taksim360ta, Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetler tadacak, geçmişin ruhunu taşıyan mekanlarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Tarihi yaşatan atmosferi, seçici damaklara hitap eden restoranları, şıklığı ve sıcaklığı bir arada sunan kafeleri, yeni nesil mekânlarıyla Taksim360, sizin, sevdiklerinizin ve iş çevrenizin yeni buluşma noktası olacak.

TAKSİM360'TA TARİH

BEYOĞLU’NDA TARİHE DOKUNUN

Tarih boyu ticaretin ve medeniyetin göz bebeği olmuş İstanbul, bugün de aynı özel konumunu sürdürüyor. Yüzyıllar içinde mimari, kültürel, ticari ve sanatsal açıdan olağanüstü bir birikim ile kimliğini bulan İstanbulun merkezinde yer alan Beyoğlu ise sahip olduklarıyla dünyanın sayılı yerlerinden biri.

Beyoğlunun tarihî dokusunu içinde barındıran Taksim360, semtin gerçek kimliğini geçmişte olduğu hâliyle muhafaza ederek sizlerle buluşturuyor. Eski Beyoğlunu özleyen ve merak edenler, tarihin biriktirdiklerine Taksim360ta kavuşuyor. Tarihî binalar, mekânlar ve sokaklar…

Bu atmosfere kapılmaya hazır olun; çünkü attığınız her adım, geçmişin ayak izleriyle dolu bu semtin geleceğinde yer edinecek.

SOSYAL AĞLARDA TAKSİM 360

SOSYAL AĞLARDA TAKSİM 360

TALEP FORMU

Taksim360’da yerinizi almaya hazır mısınız.
Formu doldurun sizi hemen arayalım.