Kurumsal

Üç kıtada toplam 6.28 milyar USD değerindeki 135 projeyi başarıyla tamamladık. Amerikan ENR Dergisi’nin her yıl açıkladığı ‘Dünyanın en büyük müteahhitleri’ sıralamasında 2006'dan bu yana kesintisiz yer alıyoruz.

Dünyanın saygın ve prestijli taahhüt şirketleri arasında yer alan Gap İnşaat, 1996 yılında kurulmuştur. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Gap İnşaat, benimsediği ‘İnsana Değer, Geleceğe Değer’ mottosuyla sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek için 3 kıtada birden projeler yürütmektedir. Bugüne kadar kontrat değeri 6.28 milyar USD olan 135 ayrı projeyi başarıyla tamamlayan Gap İnşaat, halen devam eden 3 ayrı projesi üzerinde çalışmaktadır. ‘Geleceğin Mühendisliği’ kavramını odağına alan Gap İnşaat; profesyonel yönetici kadrosu, her biri konusunda uzman çalışanları, yurtiçinde ve yurtdışında anahtar teslim iş yapabilme becerisi ve başarıyla gerçekleştirdiği projeleriyle geleceği bugünden inşa etmektedir.

Altyapı, üstyapı, sağlık ve endüstriyel tesis projelerinde tercih edilen saygın bir taahhüt şirketi olan Gap İnşaat; modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş öncü, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı bir çözüm ortağıdır. Özellikle zorlu coğrafyalarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Gap İnşaat, zamandan ve kaliteden ödün vermeden her türlü projeyi başarıyla gerçekleştirmektedir.

Gap İnşaat; çevreye verdiği önemi projelerinde sunduğu doğa dostu çözümlerle kanıtlamaktadır.  İşçi sağlığı ve iş güvenliğini  her şeyin üstünde tutan  Gap İnşaat, 22 milyon adam/saat kazasızlık başarısına sahiptir. Gap İnşaat; bir dünya şirketi olarak başta Türkiye, Türkmenistan, Irak, Katar ve Suudi Arabistan olmak üzere 3 kıtada gerçekleştirdiği projelerle dünyanın en büyük ve en prestijli müteahhitler listesi olan ENR’da kesintisiz bir şeklide 2006’dan bu yana yer almaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği projeleri başarılı bir şekilde hayata geçiren Gap İnşaat, Türkiye’nin müteahhitlik alanındaki gurur kaynağıdır.

SOSYAL AĞLARDA TAKSİM 360

SOSYAL AĞLARDA TAKSİM 360

TALEP FORMU

Taksim360’da yerinizi almaya hazır mısınız.
Formu doldurun sizi hemen arayalım.