Ticari

Ticari

ALIŞVERİŞ & SOSYAL YAŞAM

Taksim360 projesinde mağazalar, restoranlar, kafeler, eğlence mekânları ve butiklerin de olacağı 135 adet ticari ünite bulunuyor. Evinizin hemen yanı başında dünyaca ünlü markaların mağazalarından ve butik dükkânlardan alışveriş yapabilir, dilerseniz kısa bir yürüyüş ile Nişantaşı, Tünel, Galata gibi moda dünyasının kilit noktalarında eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Taksim360ta lezzet turuna da çıkabilirsiniz. Attığınız her adım sizi dünyanın önde gelen lezzetlerinin sunulduğu restoranlara, müzelere veya çeşitli sanat galerilerine götürüyor. Çünkü sanat dünyası ve sosyal yaşamın merkezinde, hayatın en canlı olduğu noktadasınız. İstanbulun kalbinde, Taksim360tasınız…

BEYOĞLU'NA YENİ BİR NEFES
TAKSİM360 CADDE

Taksim360, restore edilen binaların tarih kokan atmosferi içinde konumlanan cadde ve sokaklarıyla açık hava mağazacılığının İstanbuldaki yeni trend noktası oluyor. Taksim360’ın içinde yer alan sokaklarda toplam uzunluğu 1,4 kmyi bulurken, 27 binmetrekare alan içinde yer alan 134 mağaza ile İstanbul yepyeni bir alışveriş caddesine sahip oluyor.

SOSYAL AĞLARDA TAKSİM 360

SOSYAL AĞLARDA TAKSİM 360

TALEP FORMU

Taksim360’da yerinizi almaya hazır mısınız.
Formu doldurun sizi hemen arayalım.