Otel

Otel

LÜKS BUTİK OTEL

TAKSİM360’TA KOMŞUNUZ

Şehrin merkezinde; kültür, sanat ve eğlence noktalarına kısa bir yürüme mesafesinde olan Taksim360, dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Hilton’un üst segment markası Canopy by Hilton Türkiye’de açılan ilk oteli ile eşsiz bir İstanbul deneyimi sunuyor.

Hilton markasının Lüks Butik Otel konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek örneği olan Canopy by Hilton, 11’i suit olmak üzere toplam 110 odadan oluşuyor. Projenin konsept sokaklarına bakan üç farklı dünyaca ünlü restorana da ev sahipliği yapan otel; lüks toplantı odaları, spa ve fitness alanı ile misafirlerine kusursuz bir konfor sunmak için tasarlandı.

Canopy by Hilton

Özel olarak tasarlanan,  destek ve sıcaklık kontrolü ile donatılmış şilteler üzerinde rahat bir uyku çekerken ruhunuz kadar bedeninizi de dinlendirebilmeniz mümkün. En iyi şekilde başladığınız gününüzü daha da keyifli bir hâle getirmesi için her odada kahve makineleri, büyük duşakabinler içeren cömert banyolar ve kapalı depolama alanları da bulunuyor. Ayrıca yatağa uzandığınız anlarda sizi rahatlatacak, semtin dokusundan ilham alınarak özel tasarlanmış dekorasyonu ile odanıza farklı bir hava katıyor.

SOSYAL AĞLARDA TAKSİM 360

SOSYAL AĞLARDA TAKSİM 360

TALEP FORMU

Taksim360’da yerinizi almaya hazır mısınız.
Formu doldurun sizi hemen arayalım.